За гадния нет сам направил тема мисля,че може би ще се подобри нещо

Има хакери които чаткат доста аз сам я направил пък те си знаят работата.От две седмици не мога да играя и се нерва смао но днес под всякаква критика
темата е НЕЧОВЕШКИ ЛААГ В Д2
погледнете и прочетете какво са написали хората там и мисля,че това е една част от проблема