Quote (ou7sider @ Fri, 8 Feb 2008, 12:47)
Щом няма значи трябва сам да си го напраш :Д
тая вечер яко напушване тряяя да има
Аве шшшшшш стига с тия чайчета бе това е гадна работа,друго си е да обарнеш някоилко водки или бири

)))
После да опанеш краката на някоя засукана мадама
!Чайчета ще пуши лол