d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Местоживеене > Къде живеете и харесвате ли градът?
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Feb 7 2008 04:56pm
Започвам аз...

Живея в г. София и по специално жк. Обеля-2.

Харесвам сегашното ми местоживеене защотото:

Животът тук е най-добре (от гледна точка на доходите);
Защотото е столицата на наща хубава страна;
Защотото е родният ми град/квартал;
Защотото има хубави дискотеки, кафенета, бар клубове и други заведения.
Защотото има не малко хубави и умни жени smile.gif


Следващият моля tongue.gif
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 7 2008 05:36pm
Филибето рулззз biggrin.gif
Почти всеки ще даде същитет причини ...
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 7 2008 11:24pm
ГУСТО МАЙНА ФИЛИБЕТО!!!!
Шляпам пички по дупето!!!!
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 7 2008 11:56pm
Quote (gpapazov @ Thu, Feb 7 2008, 11:36pm)
Филибето рулззз biggrin.gif
Почти всеки ще даде същитет причини ...


Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 8 2008 01:45am
Филибето си живеем
В Кършиака квартала на та*ака
Тракийските мъже са мечта на всяка жена
А нашите жени имат славата на най-трудните жени

Явни филибето е най-много се играе д2

This post was edited by mainabg on Feb 8 2008 01:46am
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Feb 8 2008 02:38am
Аз съм от град Сливен
South Side

п.с и от целия град съм в наи-наркоманския квартал рулеззз ахахахаха

This post was edited by ou7sider on Feb 8 2008 02:39am
Member
Posts: 1,383
Joined: Feb 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 8 2008 06:06am
Quote (ou7sider @ Fri, Feb 8 2008, 08:38am)
Аз съм от град Сливен
South Side

п.с и от целия град съм в наи-наркоманския квартал рулеззз ахахахаха


4akai malko ne be6e li v germaniq? smile.gif)
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 8 2008 08:36am
столицата рулира това е 100 % вярно дано да ме приемат и да драскам на там smile.gif



PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Feb 8 2008 11:30am
тука под тепетата въздуха е друг майна smile.gif
Member
Posts: 1,383
Joined: Feb 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 8 2008 11:48am
Quote (cccp_punk @ Fri, Feb 8 2008, 05:30pm)
тука под тепетата въздуха е друг майна smile.gif


da v pld e po gotino ot sf , oba4e kato dohodi i t.n. sofia > pld
Go Back To Български Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll