d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Един Въпрос? > за Крафтване
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 5 2008 01:02pm
Искам да ви питам понеже немога да се сетя за крафтването на амулет са нужни : 1рал руна ; 1перф.руби ; 1 джевел ; 1амулет нали ?
Ако не е така моля кажете ми как беше че съм забравил.Мерси
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 5 2008 03:03pm
перф аметист
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 5 2008 03:07pm
мерси
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 5 2008 03:11pm
но гледаи аму които крафт да е поне малко гот или голям левел

This post was edited by mainabg on Feb 5 2008 03:12pm
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 6 2008 12:46am
ok
Member
Posts: 5,303
Joined: Dec 19 2005
Gold: 16,115.11
Feb 6 2008 03:11am

видях го от някъде smile.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 6 2008 09:55am
Quote (Forbidden_ @ Wed, 6 Feb 2008, 11:11)
http://i225.photobucket.com/albums/dd131/_tcl_/ashi-sig.jpg
видях го от някъде smile.gif


тфа е signiture ^_______^
Member
Posts: 5,303
Joined: Dec 19 2005
Gold: 16,115.11
Feb 6 2008 10:06am
знам има .. кво с кво да крафтваш smile.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 6 2008 10:20am
Quote (Forbidden_ @ Wed, 6 Feb 2008, 18:06)
знам има .. кво с кво да крафтваш smile.gif


jaja now donate
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 6 2008 10:30am
Quote (n3ver_mind @ Wed, 6 Feb 2008, 17:55)
тфа е signiture ^_______^


Go Back To Български Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll