Quote (mosuto @ Fri, 1 Feb 2008, 13:13)
еми знам ли що не става Тапата *Vista* нещо блокира бота да си напраи втори CD key set и неможе да си направи още един комплект с MPQ fails .. направо не издаржам с тая vista .. ама ме марзи мноо да преинстална ><
Нещо не правиш както трябва, на мен ми върви всичко и сам инсталирал
Home Premuim x64 от Февруари месец не сам я барнал
This post was edited by 2pac_rulez on Feb 2 2008 02:52pm