d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Гоше не сvаршиха ли изпитите бре > айде 4е Op Ng. опустя
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 1 2008 04:45am
нема бр's
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 1 2008 04:46am
Quote (BraveAntiBan @ Fri, 1 Feb 2008, 12:45)
нема бр's

аре че op ng опустя
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 1 2008 04:47am
pvm e скука
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 1 2008 04:48am
Quote (n3ver_mind @ Fri, 1 Feb 2008, 12:47)
pvm e скука


тва мф рун бе smile.gif
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 1 2008 04:52am
мхм :/
още малко остана Тоше ..
последния е на 25 Февруари ><
аз се се каня да жлезна някоя же4ер малко да поцакам брс ама Бота мноо рд праи да го еба ^
и то се сутрин че цял ден не мога да влезна то поне да бях понапражил фг от бота а тои ... мноо малко намира
е тая вечер ще поиграя малко неска нямам РД smile.gif
и потдаржайте там канала .. 4ат пат има хора за Брс
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 1 2008 05:09am
goshe ami pusni si dvata cd keya
az kak nemam rd -.-
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 1 2008 05:13am
еми знам ли що не става Тапата *Vista* нещо блокира бота да си напраи втори CD key set и неможе да си направи още един комплект с MPQ fails .. направо не издаржам с тая vista .. ама ме марзи мноо да преинстална ><
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 1 2008 07:11am
Тоше ко са да паза ли за тебе казвай игра и да идвам че тръгвам за софия
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Feb 2 2008 02:51pm
Quote (mosuto @ Fri, 1 Feb 2008, 13:13)
еми знам ли що не става Тапата *Vista* нещо блокира бота да си напраи втори CD key set и неможе да си направи още един комплект с MPQ fails .. направо не издаржам с тая vista .. ама ме марзи мноо да преинстална ><


Нещо не правиш както трябва, на мен ми върви всичко и сам инсталирал Home Premuim x64 от Февруари месец не сам я барнал

This post was edited by 2pac_rulez on Feb 2 2008 02:52pm
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 3 2008 02:55am
Адднете ме в бота на канала и ще идвам за баалс. biggrin.gif
Go Back To Български Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll