☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Футбол > :)
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 429
Replies: 16
Track Topic
MyD2jspRevenge
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
0.00
#1
Jan 31 2008 03:13pm
ако искате да правиме футболни залози със символични суми
а за изпращането на фг мисля че ще си проличи кои са най сериозни... Ако искате може да измислиме нещо по въпроса
Ramirezz
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold
:
279.00
#2
Jan 31 2008 03:15pm
Аз не съм толкова запален по футбола но тази идея ми допада
MyD2jspRevenge
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
0.00
#3
Jan 31 2008 03:16pm
знам че има специален раздел ама имам предвид само помежду си .
и ако някои познае сички срещи които са сложени във фиша печели някакъв бонус ^^ ако има навити нека измислиме нещо
b0ts
Member
Posts: 6,465
Joined: Feb 28 2007
Gold
:
Locked
#4
Feb 1 2008 01:47am
Quote (MyD2jspRevenge @ Thu, Jan 31 2008, 09:13pm)
ако искате да правиме футболни залози със символични суми
а за изпращането на фг мисля че ще си проличи кои са най сериозни... Ако искате може да измислиме нещо по въпроса
Братле имаш предвид в българското първенство или изобщо
MyD2jspRevenge
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
0.00
#5
Feb 1 2008 02:02am
да само българското първенство и купата на България..
n3ver_mind
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold
:
10,148.45
#6
Feb 1 2008 03:55am
Quote (Ramirezz @ Thu, 31 Jan 2008, 23:15)
Аз не съм толкова запален по футбола но тази идея ми допада
дам и на мене може да пращаме фг-то на нашия човек ники
ако той е сагласен разбира се
PLAGUEwRATH
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold
:
14,022.00
#7
Feb 1 2008 04:01am
Дайте ми комар
PLAGUEwRATH.
n3ver_mind
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold
:
10,148.45
#8
Feb 1 2008 04:03am
Quote (PLAGUEwRATH @ Fri, 1 Feb 2008, 12:01)
Дайте ми комар
PLAGUEwRATH.
иво знам си аз че си комарджия
PLAGUEwRATH
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold
:
14,022.00
#9
Feb 1 2008 04:17am
е мне не сам играл карти от 2 години.... тука ще бъде за по 20-30 фг-та
PLAGUEwRATH.
RadoJaha
Member
Posts: 4,986
Joined: Jan 24 2008
Gold
:
480.00
#10
Feb 1 2008 04:22am
аиде мноо отжорени слагаите по 50 фг кои ште земе Champins League
aa? кво 6а кайете и които познае зима на сичките които са залагали по 50 фг
Go Back To
Български
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact