d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Футбол > :)
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2008 03:13pm
ако искате да правиме футболни залози със символични суми smile.gif а за изпращането на фг мисля че ще си проличи кои са най сериозни... Ако искате може да измислиме нещо по въпроса smile.gif
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Jan 31 2008 03:15pm
Аз не съм толкова запален по футбола но тази идея ми допада happy.gif
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2008 03:16pm
знам че има специален раздел ама имам предвид само помежду си . smile.gif и ако някои познае сички срещи които са сложени във фиша печели някакъв бонус ^^ ако има навити нека измислиме нещо smile.gif
Member
Posts: 6,465
Joined: Feb 28 2007
Gold: Locked
Feb 1 2008 01:47am
Quote (MyD2jspRevenge @ Thu, Jan 31 2008, 09:13pm)
ако искате да правиме футболни залози със символични суми smile.gif а за изпращането на фг мисля че ще си проличи кои са най сериозни... Ако искате може да измислиме нещо по въпроса smile.gif


Братле имаш предвид в българското първенство или изобщо
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Feb 1 2008 02:02am
да само българското първенство и купата на България.. smile.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 1 2008 03:55am
Quote (Ramirezz @ Thu, 31 Jan 2008, 23:15)
Аз не съм толкова запален по футбола но тази идея ми допада happy.gif


дам и на мене може да пращаме фг-то на нашия човек ники smile.gif ако той е сагласен разбира се
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 1 2008 04:01am
Дайте ми комар biggrin.gif


PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 1 2008 04:03am
Quote (PLAGUEwRATH @ Fri, 1 Feb 2008, 12:01)
Дайте ми комар  biggrin.gif


PLAGUEwRATH.


иво знам си аз че си комарджия biggrin.gif tongue.gif
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 1 2008 04:17am
е мне не сам играл карти от 2 години.... тука ще бъде за по 20-30 фг-та smile.gif




PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 4,986
Joined: Jan 24 2008
Gold: 480.00
Feb 1 2008 04:22am
аиде мноо отжорени слагаите по 50 фг кои ште земе Champins League

aa? кво 6а кайете и които познае зима на сичките които са залагали по 50 фг
Go Back To Български Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll