Quote (n3ver_mind @ Mon, 28 Jan 2008, 13:33)
това си си ти. тфа че ти си необразован незначи че и другите са

1-во прочети какво си написал тогава ми говори за неграмотност
2-ро земи излезни от на бащати топките и тогава говори с мен
3-то си пално ламе от всякаде и само много говориш за това те признавам голяма уста имаш
4-то аз сам изслужил и заваршил а като те гледам на 18 години бил ли си сас жена изобщо