Quote (Xhanti @ Wed, Mar 11 2009, 05:03pm)
Jaka bedzie najtansza postac na climba do mq? Nie chce pozbywac sie mage bo lubie sobie powellowac

zrob barba full dex na tanka tzn. pierwsze 10 pkt w vita reszta dex
charm- z dexem
zbroja- plate mail z ee
bron-club z ee-moim zdaniem axe lepsze ale drozsze
mozesz tez zrobic maga nastepnego tak jak fiukture, kupic sobie za kilka fg heal charm i latac do 71