nom to fakt jednak jak narazie w ls'a gram tylko ja, ty xXmateXx i michal0110 potrzebujemy wiecej graczy do zwerbowania

(osob grajacych)
Quote (thc_sokol @ Fri, May 2 2008, 02:33am)
co xxmatexx zaczal grac?
nie wiem czy gra czy bedzie ale w profilu cos tam jest wiec kto wie
This post was edited by Rdk on May 1 2008 06:34pm