Quote (malleus @ 17 Aug 2010 19:58)
n mam i pozdrawiam z roboty

w sigu masz hated - barba

ano, klase sobie ustawiam zawsze na tle ( nie automatycznie ), i mialem zamiar grac barbem.. i sie mag trafil
Milego pracowania

, ja robie pol dnia laptop znajomej , zawsze to bedzie kilka zl.