Gratulacje podejsc panowie, milo wiedziec, ze juz cos pykacie razem
Witka!
/Tez cos popykam, jak Radek wstaniesz, to sie odezwij

pocastuje cos swoim magiem lvl20, tylko sprzet podesle

Quote (thorgal999 @ 17 Aug 2010 05:39)
heja Pitek
Alek z tej strony i miło Cie poznać Udanego slashingu
spadam do pracy
This post was edited by markov on Aug 17 2010 03:33am