Quote (Mefju @ Thu, 4 Dec 2008, 18:07)
w lsie izi zarobek

grajac ponad rok zarobilem 40k
wiesz mozesz grac tydzien i znalesc cos wartego 20-50k :<
nie no powodzenia :< widze masz duzo kolegow w gildii grajacych w lsa

>.> Gut Dżołk >.>
jak sprzedam tego axa na pewno opije wasze zdrowie >.>
Quote (Mefju @ Thu, 4 Dec 2008, 18:10)
Dec 4 2008, 10:09 Pingu_Hv Member Left
Dec 4 2008, 10:09 Pingu_Hv Earned 2 Guild Point(s)
Dec 4 2008, 10:08 Mefju Accepted Member Pingu_HvGz pingu

A czemu tak szybko uciekl ?
This post was edited by Onesteptodie on Dec 4 2008 10:11am