Quote (markov @ 16 Aug 2010 15:27)
nie martw sie, Radkowi tez sie nie powodzilo, a pozniej pass za passem

Ty najwidoczniej odrazu na ninje wskoczysz

z pewnością

Quote (malleus @ 16 Aug 2010 15:01)
sdf, ehh kurwa n mam szczęścia,
poza tym n ma z kim grać, czas chyba na break

tylko krzysiu coś skubie, reszta na wakacjach :S