d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev196979899100823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Aug 16 2010 06:23am
Quote (Pitek @ 15 Aug 2010 13:49)
Mam Twoje i Marka :)
reszty tez by sie przydalo ^^


1115445, jak cos to wal, chociaz teraz jestem troche mniej aktywny bo duzo rzeczy na glowie ^^
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
Aug 16 2010 07:01am
sdf, ehh kurwa n mam szczęścia, poza tym n ma z kim grać, czas chyba na break :(
Member
Posts: 6,087
Joined: Apr 24 2005
Gold: 1,890.77
Aug 16 2010 07:08am
Quote (malleus @ Aug 16 2010 02:01pm)
sdf, ehh kurwa n mam szczęścia, poza tym n ma z kim grać, czas chyba na break :(


spoko ja tez nie mam :D
Musze teraz isc na trening,ale od 19:30 jestem chetny do gry ^^
Ktoś się pisze?

Ilość wpisów: 3,333
weeeeee :D

This post was edited by Pitek on Aug 16 2010 07:12am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Aug 16 2010 07:27am
Quote (malleus @ 16 Aug 2010 15:01)
sdf, ehh kurwa n mam szczęścia, poza tym n ma z kim grać, czas chyba na break :(


nie martw sie, Radkowi tez sie nie powodzilo, a pozniej pass za passem :) Ty najwidoczniej odrazu na ninje wskoczysz :hug:
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
Aug 16 2010 07:38am
Quote (markov @ 16 Aug 2010 15:27)
nie martw sie, Radkowi tez sie nie powodzilo, a pozniej pass za passem :) Ty najwidoczniej odrazu na ninje wskoczysz :hug:


z pewnością :(

Quote (malleus @ 16 Aug 2010 15:01)
sdf, ehh kurwa n mam szczęścia, poza tym n ma z kim grać, czas chyba na break :(

tylko krzysiu coś skubie, reszta na wakacjach :S
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Aug 16 2010 09:03am
Quote (markov @ 16 Aug 2010 14:27)
nie martw sie, Radkowi tez sie nie powodzilo, a pozniej pass za passem :) Ty najwidoczniej odrazu na locka wskoczysz :hug:

fix'd
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Aug 16 2010 09:06am
Quote (malleus @ 16 Aug 2010 15:38)
tylko krzysiu coś skubie, reszta na wakacjach :S


chwilunia, i wszystko wroci do normy :hug:
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 16 2010 09:27am
Quote (malleus @ Aug 16 2010 03:38pm)
z pewnością :(


tylko krzysiu coś skubie, reszta na wakacjach :S


przejde ac 2 i wracam do slashowania :D
Member
Posts: 6,087
Joined: Apr 24 2005
Gold: 1,890.77
Aug 16 2010 06:46pm
epic fail again...

02:45 Boom, the door explodes into a cloud of dust. You have failed the test.
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
Aug 16 2010 06:46pm
Ben and Krzyś thx for run
fdf as usual
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev196979899100823Next
Closed New Topic