d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Detox Guild Chat ~~~
Prev196979899100748Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Aug 22 2009 02:56am
Witam a gdzie Dżaro rybak???? heheheh
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Aug 22 2009 05:23am
Quote (q^p @ Sat, 22 Aug 2009, 10:56)
Witam a gdzie Dżaro rybak???? heheheh


A ja wiem , pojechal gdzies w pizdu ^^ :P
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Aug 22 2009 05:55am
Quote (BigBicho @ Sat, 22 Aug 2009, 13:23)
A ja wiem , pojechal gdzies w pizdu ^^ :P


To gdzieś na północ? :P .
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Aug 23 2009 05:14am
Quote (q^p @ Sat, 22 Aug 2009, 13:55)
To gdzieś na północ? :P .


MOzliwe ^^ LOLz :P hehehe
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Aug 23 2009 06:11am
witam :) co tam
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Aug 23 2009 08:00am
SIEMKA!
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Aug 23 2009 09:50am
Quote (Mefju @ Sun, 23 Aug 2009, 14:11)
witam :) co tam


Siemka a nic wlasnie z nad wody wrocilem , z kamyczkow ale tam nie byles niestety Radzio a szkoda :/ Kozacko ze sie tak wyraze :D
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Aug 23 2009 01:57pm
Wróciłem po rybkach :D spoko było telefon wrzuciłem do plecaka, zero multimediów i tylko grillowanie i łowienie :D złapałem swoją pierwsza w zyciu rybke i wreszcie sie totalnie zrelaksowałem :)
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Aug 24 2009 10:20am
SIEMA RYBAKI
NIE URWALO WAM sraki????? hehehehehhehehehe

This post was edited by q^p on Aug 24 2009 10:20am
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Aug 24 2009 10:36am
Quote (q^p @ Mon, Aug 24 2009, 04:20pm)
SIEMA RYBAKI
NIE URWALO WAM sraki????? hehehehehhehehehe


siema farciarzu :D widziałem ze dostałeś donację od samego Paparicka :p
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev196979899100748Next
Add Reply New Topic