Quote (thorgal999 @ Wed, 3 Dec 2008, 23:07)
Panowie mam taką propozycję. mam teraz 65 lvl na magu i pytanie brzmi kto do jutra wieczora jest w stanie dojść do 62 lvl żeby zrobić Revoltowe Cata ?? Ja leczę reszta bije lvle.
Jutro będę dopiero wieczorkiem stąd moja propozycja.
poważnie to potraktujcie bo nie wiem czy czekać.
Marek, Łukasz, Leny ??? Radzio pewnie nie da rady ale może ktoś jeszcze ??
raczej n da rady
po 1 ja sie nie wyrobie, jakos nie mam zapalu do lsa ostatnio + czasu brak

po 2 mamy 1 porzadny meele mq stuff nie liczac monka