d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev19596979899548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Sep 29 2011 06:40am
Quote (Thegri @ 29 Sep 2011 09:52)
co myslicie zeby cos takiego wykupic?  --> http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=57770425&f=35
mq charm jest nam cholernie potrzebny do robienia all q


moim zdaniem tasme sprzedajw fajnego heala na mozna by do niego napisac 145ee na 50 13 k
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Sep 29 2011 06:51am
Quote (sg_orzi @ Sep 29 2011 12:40pm)
moim zdaniem tasme sprzedajw fajnego heala na mozna by do niego napisac 145ee na 50 13 k


wydaje mi sie , ze troche za duzo chce za niego + jak by nie patrzec tamten ma jeszcze int .
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Sep 29 2011 07:30am
Quote (Erg_zolw @ 29 Sep 2011 14:51)
wydaje mi sie , ze troche za duzo chce za niego + jak by nie patrzec tamten ma jeszcze int .


no ale ten int to syf bo wole hm charma :) a ten myslisz ze bedzie tanszy mysle ze z 8 k napewno jak znam darka :P

This post was edited by sg_orzi on Sep 29 2011 07:31am
Member
Posts: 37,216
Joined: Jun 3 2005
Gold: 5,812.29
Sep 29 2011 09:16am
tez mi sie wydaje, ze int to zaden bajer na tym charmie,
jak bedzie 'goraco' to healer i tak zaklada hm charma na main slota a heal idze na acc, wiec int sie nie przyda :)
Member
Posts: 55,629
Joined: Jun 8 2007
Gold: 71,644.89
Sep 29 2011 11:55am
gz dropa :D gz ninja:D gz 200pkt lewy:D gz 100pkt szumi:D chyba o niczym nie zapomnialem ?
lewy juz ma topik gratulacyjny a tu prosze dla szumiego :D
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=57776382&f=272
Member
Posts: 9,234
Joined: Nov 9 2007
Gold: 12,096.55
Sep 29 2011 11:56am
Quote (jaku @ Sep 29 2011 07:55pm)
gz dropa :D gz ninja:D gz 200pkt lewy:D gz 100pkt szumi:D chyba o niczym nie zapomnialem ?
lewy juz ma topik gratulacyjny a tu prosze dla szumiego :D
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=57776382&f=272


dzieki Kuba juz mialem topic
fajny drop nam padl
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 4,491.45
Sep 29 2011 01:55pm
idę z psem na spacer i bede za max 20 min
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Sep 29 2011 04:01pm
STO LATEK CHŁOPAKI Z OKAZJI WASZEGO ŚWIĘTA !! :wub:
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 4,491.45
Sep 29 2011 04:02pm
Quote (cicia23 @ 30 Sep 2011 00:01)
STO LATEK CHŁOPAKI Z OKAZJI WASZEGO ŚWIĘTA !!  :wub:


thx :wub: :hug:
Member
Posts: 46,969
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,243.51
Trader: Trusted
Sep 29 2011 04:14pm
Quote (cicia23 @ Sep 30 2011 12:01am)
STO LATEK CHŁOPAKI Z OKAZJI WASZEGO ŚWIĘTA !!  :wub:


dziekuje kochanie
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev19596979899548Next
Closed New Topic