d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev195969798992396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 3 2008 04:03pm
Quote (q^p @ Wed, 3 Dec 2008, 22:57)
No to już odreportowałem tongue.gif.

Marunia, kiedy wyniki You Can Dance'a?


Wlasnie przeczytali, dziewczyna wygrala. Mowili, ze druga na swiecie w historii YCD.
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Dec 3 2008 04:07pm
Panowie mam taką propozycję. mam teraz 65 lvl na magu i pytanie brzmi kto do jutra wieczora jest w stanie dojść do 62 lvl żeby zrobić Revoltowe Cata ?? Ja leczę reszta bije lvle.
Jutro będę dopiero wieczorkiem stąd moja propozycja.
poważnie to potraktujcie bo nie wiem czy czekać.

Marek, Łukasz, Leny ??? Radzio pewnie nie da rady ale może ktoś jeszcze ??
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Dec 3 2008 04:08pm
Quote (thorgal999 @ Wed, 3 Dec 2008, 23:07)
Panowie mam taką propozycję. mam teraz 65 lvl na magu i pytanie brzmi kto do jutra wieczora jest w stanie dojść do 62 lvl żeby zrobić Revoltowe Cata ?? Ja leczę reszta bije lvle.
Jutro będę dopiero wieczorkiem stąd moja propozycja.
poważnie to potraktujcie bo nie wiem czy czekać.

Marek, Łukasz, Leny ??? Radzio pewnie nie da rady ale może ktoś jeszcze ??


mozna zrobic cata od 20lvla

mam pro healera na ten lvl smile.gif
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Dec 3 2008 04:08pm
Jeżeli dam rade to OK biggrin.gif.

Dzięki Marunia biggrin.gif.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 3 2008 04:10pm
Hmm.. po szkole na trening, wroce ok. 17:30. Nie obiecuje, ze bede w stanie grac, moze mi cos wyskoczyc.
Nie wiem sam Alus, szczerze mowiac, rob co uwazasz za sluszne. Zawsze mozesz tego zostawic, i zrobic pare lvli nastepnym. Jak nie jutro, to w weekend Cie zlapiemy smile.gif

This post was edited by markov on Dec 3 2008 04:10pm
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Dec 3 2008 04:10pm
Quote (Mefju @ Wed, 3 Dec 2008, 23:08)
mozna zrobic cata od 20lvla

mam pro healera na ten lvl smile.gif


też niezły pomysł ale to trzeba by się bardziej zgrać w czasie, mieć poźniej więcej czasu żeby polecieć jak najdłużej.

Quote (markov @ Wed, 3 Dec 2008, 23:10)
Hmm.. po szkole na trening, wroce ok. 17:30. Nie obiecuje, ze bede w stanie grac, moze mi cos wyskoczyc.
Nie wiem sam Alus, szczerze mowiac, rob co uwazasz za sluszne. Zawsze mozesz tego zostawic, i zrobic pare lvli nastepnym. Jak nie jutro, to w weekend Cie zlapiemy smile.gif


No ok to taka luźna propozycja była. Najwyżej zacznę grać i poczekam tylko znając życie to pewnie się nie uda jak będziemy odkładać w czasie

fajnie by było gdyby np 5 MQ na raz robić smile.gif

This post was edited by thorgal999 on Dec 3 2008 04:12pm
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Dec 3 2008 04:17pm
Quote (thorgal999 @ Wed, 3 Dec 2008, 23:10)
fajnie by było gdyby np 5 MQ na raz robić smile.gif


I każdy z tą samą kombinacją smile.gif.
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Dec 3 2008 04:17pm
Quote (q^p @ Wed, 3 Dec 2008, 23:17)
I każdy z tą samą kombinacją smile.gif.


nie przesadzaj wink.gif
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Dec 3 2008 04:18pm
Quote (thorgal999 @ Wed, 3 Dec 2008, 23:17)
nie przesadzaj wink.gif


No tak, każdy prócz monków tongue.gif.
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Dec 3 2008 04:25pm
Quote (thorgal999 @ Wed, 3 Dec 2008, 23:10)
też niezły pomysł ale to trzeba by się bardziej zgrać w czasie, mieć poźniej więcej czasu żeby polecieć jak najdłużej.


ja w sobote jade do berlina i wracam w niedziele, wiec w niedziele tak okolo 14-15 mozna pograc do wieczora biggrin.gif
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev195969798992396Next
Closed New Topic