Quote (Mefju @ Wed, 3 Dec 2008, 23:08)
mozna zrobic cata od 20lvla
mam pro healera na ten lvl

też niezły pomysł ale to trzeba by się bardziej zgrać w czasie, mieć poźniej więcej czasu żeby polecieć jak najdłużej.
Quote (markov @ Wed, 3 Dec 2008, 23:10)
Hmm.. po szkole na trening, wroce ok. 17:30. Nie obiecuje, ze bede w stanie grac, moze mi cos wyskoczyc.
Nie wiem sam Alus, szczerze mowiac, rob co uwazasz za sluszne. Zawsze mozesz tego zostawic, i zrobic pare lvli nastepnym. Jak nie jutro, to w weekend Cie zlapiemy

No ok to taka luźna propozycja była. Najwyżej zacznę grać i poczekam tylko znając życie to pewnie się nie uda jak będziemy odkładać w czasie
fajnie by było gdyby np 5 MQ na raz robić
This post was edited by thorgal999 on Dec 3 2008 04:12pm