d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev19394959697823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Aug 13 2010 11:02am
Quote (thaplayah @ 13 Aug 2010 15:22)
3rd door fail. OH WAIT.. IT'S A PASS!!!! !!11elevenone


:thumbsup: GZ m8 :)

guten morgen

jutro do pracy .... ale dzisiaj przynajmniej derby obejrzę
Member
Posts: 26,047
Joined: Apr 22 2007
Gold: 26,590.00
Aug 13 2010 11:07am
Quote (thorgal999 @ 13 Aug 2010 19:02)
:thumbsup: GZ m8 :)

guten morgen

jutro do pracy .... ale dzisiaj przynajmniej derby obejrzę


Now it is "Guten Abend" imo. :lol:

Thanks for all your GZs guys, luv ya. :wub:
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Aug 13 2010 04:09pm
:hello: Gz Ben ! :)
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Aug 13 2010 07:42pm
Dobranoc :run:
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 14 2010 12:37am
afk na pare dni, jezioro czeka B)
btw wysłałem Benowi itemy na wysokie lvle dla monka jakby ktoś szukał ;)
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Aug 14 2010 03:17am
Quote (blondaas @ 14 Aug 2010 08:37)
afk na pare dni, jezioro czeka B)
btw wysłałem Benowi itemy na wysokie lvle dla monka jakby ktoś szukał ;)


baw sie dobrze, u mnie ciagle opady/ slonca brak, wiec pogoda nie zacheca do wyjazdow.
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 14 2010 08:18am
Quote (markov @ Aug 14 2010 11:17am)
baw sie dobrze, u mnie ciagle opady/ slonca brak, wiec pogoda nie zacheca do wyjazdow.


u mnie dokladnie na odwrot. Upały takie ze sie nie da wytrzymac.
Member
Posts: 6,087
Joined: Apr 24 2005
Gold: 1,890.77
Aug 15 2010 06:16am
Witam wszystkich graczy w tej samej Gildi :)
Pozdrawiam !

Moje gg jakby co:
1317124
Skype : Pitek_xd

This post was edited by Pitek15 on Aug 15 2010 06:24am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Aug 15 2010 06:17am
Quote (Pitek15 @ 15 Aug 2010 14:16)
Witam wszystkich graczy w tej samej Gildi :)
Pozdrawiam !


witamy :hug: !
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 15 2010 06:35am
Quote (Pitek15 @ Aug 15 2010 02:16pm)
Witam wszystkich graczy w tej samej Gildi :)
Pozdrawiam !

Moje gg jakby co:
1317124
Skype : Pitek_xd


nareszcie misiek :) czesc
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev19394959697823Next
Closed New Topic