d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev19293949596548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 55,628
Joined: Jun 8 2007
Gold: 71,583.39
Sep 28 2011 08:35am
bedzie dobrze Anetka! jebac tego ciula ;)
a lewy sie obudzi spoko! jak ja zaczne grac to sie musi obudzic ;)
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 4,491.45
Sep 28 2011 08:46am
Quote (jaku @ 28 Sep 2011 16:35)
bedzie dobrze Anetka! jebac tego ciula ;)
a lewy sie obudzi spoko! jak ja zaczne grac to sie musi obudzic ;)


czekamy czekamy Kuba :hug:
Member
Posts: 46,969
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,215.96
Trader: Trusted
Sep 28 2011 09:00am
Quote (jaku @ Sep 28 2011 04:35pm)
bedzie dobrze Anetka! jebac tego ciula ;)
a lewy sie obudzi spoko! jak ja zaczne grac to sie musi obudzic ;)


chopie ja juz w drodze po 2setnego gpka jestem xD

This post was edited by Lewy on Sep 28 2011 09:01am
Member
Posts: 55,628
Joined: Jun 8 2007
Gold: 71,583.39
Sep 28 2011 09:08am
Quote (Lewy @ 28 Sep 2011 17:00)
chopie ja juz w drodze po 2setnego gpka jestem xD

widze widze ;) bardzo ladnie dajesz rade. ale juz bym pogral..
Member
Posts: 46,969
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,215.96
Trader: Trusted
Sep 28 2011 09:17am
Quote (jaku @ Sep 28 2011 05:08pm)
widze widze ;) bardzo ladnie dajesz rade. ale juz bym pogral..


to co soti na przeszkodzie ?^ duzo u nas postaci na 55 lvls ^
Member
Posts: 55,628
Joined: Jun 8 2007
Gold: 71,583.39
Sep 28 2011 09:18am
Quote (Lewy @ 28 Sep 2011 17:17)
to co soti na przeszkodzie ?^ duzo u nas postaci na 55 lvls ^


najwazniejsze dla mnie teraz jest dostac ten jebany numer kennitala na islandii (na ktory juz miesiac czekam..) bez niego nie dostane wyplaty, czyli takze neta...
kurwa musze go miec w tym tyg...
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Sep 28 2011 09:50am
Quote (iskra27 @ Sep 28 2011 09:32am)
jutro moge zagrac z rana ale teraz to pizda :(


spoko mam na 13.20 zajecia wiec rano moge pyknac jednego daj znac tlyko o ktorej - Wojti pewnie tez sie pisze na takiego climba.


Teraz czekam na climba o 19.
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,052.74
Sep 28 2011 11:47am
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 4,491.45
Sep 28 2011 02:56pm
Quote (Thegri @ 28 Sep 2011 19:47)


Lewy gratki 200 !! szkoda że passa :ph34r: nie było na 2 stówki :hug:

ja jutro bede ale nie wiem od której , bo mam nowe obowiązki :)
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,122.60
Sep 28 2011 03:15pm
gj chłopie
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev19293949596548Next
Closed New Topic