d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev192939495961218Next
Closed New Topic
Member
Posts: 3,982
Joined: Jul 12 2005
Gold: 294.47
Feb 14 2010 03:26pm
Quote (Mloteczek @ 14 Feb 2010 20:36)
taaa
i jest wolontariuszem w Hospicjum objazdowym.
Rogal nie pisz tu głupot
ping-pong (sorki tenis stołowy) to nie wstyd (sam bym chciał tak grać jak on) zwłaszcza w tak podeszłym wieku

pocisk :D padlem Marku :D
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Feb 14 2010 03:43pm
idzie ktoś połazić w diablo na uberki? może jakiś torch padnie :) eu, sc, ld
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,047.24
Feb 14 2010 04:17pm
ja wlasnie stoje na ut, ale dla expa, a nie dla torchow ;)
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Feb 14 2010 04:24pm
ja nie mam itemków na smiterze, takto bym sobie sam połaził ;d

e/ ide spać, dobranoc panowie :)

This post was edited by Matt1910Widzew on Feb 14 2010 04:48pm
Member
Posts: 9,990
Joined: Jul 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 14 2010 05:02pm
ja powróciłem na stancje wreszcie i jutro na 8 ; o
Member
Posts: 2,408
Joined: Nov 16 2005
Gold: 60.94
Feb 14 2010 05:28pm
branoc
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,047.24
Feb 14 2010 05:32pm
ja sie dzis dowiedzialem, ze od jutra dochodza nam 3 nowe przedmioty, naaajs!
lubie zawsze sie o wszystkim dowiadywac na koncu :D
Member
Posts: 9,990
Joined: Jul 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 14 2010 05:40pm
Quote (krz3m!n @ Feb 15 2010 12:32am)
ja sie dzis dowiedzialem, ze od jutra dochodza nam 3 nowe przedmioty, naaajs!
lubie zawsze sie o wszystkim dowiadywac na koncu :D


nowy semestr, wiec chyba nic dziwnego ; d
Member
Posts: 21,856
Joined: Oct 19 2008
Gold: 271.09
Feb 14 2010 05:45pm
pytania co do smita mozę god members mi pomogą :D

w broni dla smita (ignoruje obrone celu) to działa na pvp?

ds w broni jak działa ? chodzi mi o pvp ;)

jak wszadze lo w broń to bede mial 20%ds oplaca sie lo?

thx :)
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,047.24
Feb 14 2010 06:10pm
Quote (opes @ 15 Feb 2010 00:45)
pytania co do smita mozę god members mi pomogą :D

w broni dla smita (ignoruje obrone celu) to działa na pvp?

ds w broni jak działa ? chodzi mi o pvp ;)

jak wszadze lo w broń to bede mial 20%ds oplaca sie lo?

thx :)


ds to cryt, szansa na podwojne obrazenia ;)
a co do ignorowania obrony celu, to z griefa dziala, gdybys wlozyl runke do broni, to nic by nie dalo ;)
zreszta w griefie to sie jakos kumuluje z tymi +dmg, dziala to inaczej niz zwykle dmg ;)
kiedys, jak nie bylo griefow, u smitow uzywalo sie astreonow, czy jakos tak, takie berla 4pc +xx dmg ;)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev192939495961218Next
Closed New Topic