d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev19192939495823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 11,890
Joined: Jun 4 2005
Gold: 11,122.16
Aug 12 2010 05:29am
Dzięki na mp nie ma nic z tego lvl :(
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 12 2010 05:56am
Quote (Lord_Jox @ Aug 12 2010 01:29pm)
Dzięki na mp nie ma nic z tego lvl :(


nie musi byc ten lvl, ceny sa praktycznie takie same dla 35 i 45 lvls
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Aug 12 2010 06:01am
Dzien dobry :hello:
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
Aug 12 2010 06:09am
morning :hello:
i decided to buy few caster charms, if u know about some charms ft from this list, please lmk :)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46890534&f=273
Member
Posts: 121,573
Joined: Apr 1 2007
Gold: 240,200.53
Aug 12 2010 11:19am
jestem głupi :hello:
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 12 2010 11:53am
Quote (SzoL4 @ Aug 12 2010 07:19pm)
jestem głupi :hello:


to wiemy, cze
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 12 2010 01:56pm
Quote (Zeratull @ 12 Aug 2010 19:53)
to wiemy, cze


pewnie ktoś mu się włamał na konto :ph34r:
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Aug 12 2010 02:20pm
Szkoda gadac, znalazlem samochod, ktory bylem sklonny z ojcem kupic http://www.motoallegro.pl/item1176735225_opel_vectra_1_9_cdti_150_ps_biznes_fullll.html
cale szczescie zarejestrowalem sie na forum vectra klub, a tam mily pan z sosnowca postanowil przegladnac ten samochod dla mnie, tutaj jego wywody na temat tego zaklamanego gnoja:

Quote
Kolego @markov - byłem dzisiaj obejrzeć ta Vectre z Sosnowca i mam takie spostrzeżenia: brak czujnika zmierzchu, brak czujnika deszczu, prawy tylni błotnik malowany (gościu się przyznał), obcierka na lewym przednim nadkolu z lekkim wgnieceniem, zderzak przedni otrzaskany kamyczkami (białe kropki) i wydaje sie być lekko ruszony przy lewej lampie , zderzak tylni troszke porysowany. Niby wszystkie szyby w oryginale a tu patrze lewa tylna szyba z 2005  (pewnie ze szrotu jakiegoś) i co to ma jeszcze, hmmm ... aha szyba przednia w oryginale ale nie solar tylko zwykła zielona (tak jak zauważył @dare40), spryskiwacze reflektorów w pełni sprawne. Przechodzimy do serca autka: pas przedni w porządku, silnik prawie glanc , standardowo zaolejona odma, listwa na kolektorze jeszcze sie trzyma, dwumasy narazie nie słychać, klimka sprawna. Wnętrze autka czyste i zadbane ale słabo wyposażone  (korby na tyłach, brak twin audio, brak tempomatu). Tak poza tym reszta wyposażenia podanego w ogłoszeniu się zgadza. Szczerze powiedziawszy odpuściłbym sobie taką Vectre ... ale twój wybór .


Jakbym zrobil 320 km, i na miejscu zobaczyl cos takiego, to sprzedawcy strzelilbym chyba w pysk.
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 12 2010 03:19pm
Quote (markov @ Aug 12 2010 10:20pm)
Szkoda gadac, znalazlem samochod, ktory bylem sklonny z ojcem kupic http://www.motoallegro.pl/item1176735225_opel_vectra_1_9_cdti_150_ps_biznes_fullll.html
cale szczescie zarejestrowalem sie na forum vectra klub, a tam mily pan z sosnowca postanowil przegladnac ten samochod dla mnie, tutaj jego wywody na temat tego zaklamanego gnoja:



Jakbym zrobil 320 km, i na miejscu zobaczyl cos takiego, to sprzedawcy strzelilbym chyba w pysk.


Sa chuje i sa dobrzy ludzie tacy jak ten Pan co Ci pomogl :)
Znajdziesz swoj wymarzony samochod niedlugo :)
Member
Posts: 26,047
Joined: Apr 22 2007
Gold: 26,590.00
Aug 12 2010 05:10pm
Quote (malleus @ 12 Aug 2010 14:09)
morning :hello:
i decided to buy few caster charms, if u know about some charms ft from this list, please lmk :)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46890534&f=273


Wouldn't you like to join Peter, Mati and me @ hardcore? ^_^

I am still iso some items, but I could play some waves, though. :) http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=330715&p=386049
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev19192939495823Next
Closed New Topic