Cień dobry
ojjjjjjjjj moja bania :/
po córę będę musiał autobusem jechać

Quote (T3dy @ Feb 14 2010 12:43pm)
witam.
o w chuj moja glowa ; o
Goku a w co gracie, ze tak po Polsce smigasz??
przecież na zlocie mówił wiele razy, że w ping-ponga w amatorskiej lidze
(w tajemnicy CI powiem że są jednymi z najlepszych w Polsce)