Quote (Onesteptodie @ Wed, 3 Dec 2008, 17:24)
Ale zastój >.> Czemu nikt sie nie przyznaje ze zyje ?
zyje

dopiero z silownii wrocilem

moze chwilke w lsa poklikam, bo troche czasu mam

co tam Panowie>
Quote (Onesteptodie @ Wed, 3 Dec 2008, 17:31)
Chory jestem ostro. Szykuje sie na najgorsze i szukam kogos kto mi grob za 18 fg wykopie >.<
przesadzasz m8

na chorobe najlepsze jest klikanie
This post was edited by Mefju on Dec 3 2008 10:37am