Quote (thorgal999 @ Aug 11 2010 05:06pm)
uhuhu Gratulacje Marek zdania prawka
Gdy już kupisz swoją maszynę to proszę jeździj z głową
gratulacje Grześ dropów Ty to zawsze miałeś do tego farta
dzisiaj otrzymałem takiej treści maila:
UPC Polska
Drogi Kliencie,
Z przyjemnością informujemy, że prędkość Twojego Internetu UPC została bezpłatnie podniesiona do 30 Mb/s.
mozna powiedziec ze sie ucieszyłem w sumie
dzien dobry Dzieki Alus

Chyba dojrzalem do motocykla i mlodziencza fascynacja jazdy na jednym kole zostala zastapiona bardziej trzezwym podejsciem do zjawiska zwanego motocyklem

takze nie ma obawy, swirowac nie bede ai raczej nikogo nie potrace - predzej ktos we mnie wjedzie

...
Co do neta to pozazdroscic, ja mam neostrade 1mb/s ... chyba takiego samego neta ma tez Radzio, dzieci neostrady

Pozdro 600
This post was edited by Fiukture on Aug 11 2010 09:29am