d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev19091929394823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Aug 11 2010 09:28am
Quote (thorgal999 @ Aug 11 2010 05:06pm)
uhuhu Gratulacje Marek zdania prawka :thumbsup: Gdy już kupisz swoją maszynę to proszę jeździj z głową

gratulacje Grześ dropów Ty to zawsze miałeś do tego farta

dzisiaj otrzymałem takiej treści maila:

UPC Polska

Drogi Kliencie,

Z przyjemnością informujemy, że prędkość Twojego Internetu UPC została bezpłatnie podniesiona do 30 Mb/s.

:)
mozna powiedziec ze sie ucieszyłem w sumie

dzien dobry


Dzieki Alus :)
Chyba dojrzalem do motocykla i mlodziencza fascynacja jazdy na jednym kole zostala zastapiona bardziej trzezwym podejsciem do zjawiska zwanego motocyklem :)
takze nie ma obawy, swirowac nie bede ai raczej nikogo nie potrace - predzej ktos we mnie wjedzie <_< ...
Co do neta to pozazdroscic, ja mam neostrade 1mb/s ... chyba takiego samego neta ma tez Radzio, dzieci neostrady :rofl:
Pozdro 600 :P

This post was edited by Fiukture on Aug 11 2010 09:29am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Aug 11 2010 09:28am
Quote (thorgal999 @ 11 Aug 2010 17:06)
uhuhu Gratulacje Marek zdania prawka  :thumbsup: Gdy już kupisz swoją maszynę to proszę jeździj z głową

gratulacje Grześ dropów Ty to zawsze miałeś do tego farta

dzisiaj otrzymałem takiej treści maila:

UPC Polska

Drogi Kliencie,

Z przyjemnością informujemy, że prędkość Twojego Internetu UPC została bezpłatnie podniesiona do 30 Mb/s.

:)
mozna powiedziec ze sie ucieszyłem w sumie

dzien dobry


siemano :hug:
mi pierwszego wrzesnia podnosza do 20 mb, ale noca.. zawsze cos :) w dzien i tak malo sciagam.

:hello:
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Aug 11 2010 09:54am
Quote (markov @ 11 Aug 2010 17:28)
siemano :hug:
mi pierwszego wrzesnia podnosza do 20 mb, ale noca.. zawsze cos :) w dzien i tak malo sciagam.

:hello:


gdy będę wreszcie w którąś sobotę w domu to musimy pogadac na gg w pewnej sprawie a'propos sciagania ;)

mam troche zaleglosci i chcialbym to nadrobić
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Aug 11 2010 10:10am
Quote (thorgal999 @ 11 Aug 2010 16:54)
gdy będę wreszcie w którąś sobotę w domu to musimy pogadac na gg w pewnej sprawie a'propos sciagania ;)

mam troche zaleglosci i chcialbym to nadrobić


Tylko nie sciagajcie sobie majtek chlopaki :wacko:
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 11 2010 10:19am
Quote (Fiukture @ Aug 11 2010 05:28pm)
Dzieki Alus :)
Chyba dojrzalem do motocykla i mlodziencza fascynacja jazdy na jednym kole zostala zastapiona bardziej trzezwym podejsciem do zjawiska zwanego motocyklem :)
takze nie ma obawy, swirowac nie bede ai raczej nikogo nie potrace - predzej ktos we mnie wjedzie <_< ...
Co do neta to pozazdroscic, ja mam neostrade 1mb/s ... chyba takiego samego neta ma tez Radzio, dzieci neostrady :rofl:
Pozdro 600 :P


ano dokladnie, do przegladania internetu 1mb spokojnie starcza, tylko jak cos chce sie sciagnac to tu lipa ;D
gry po 4gb zajmuja ;x
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
Aug 11 2010 01:00pm
wweee
fdf
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 11 2010 01:07pm
Quote (malleus @ Aug 11 2010 09:00pm)
wweee
fdf


Ładnie lecisz misiek ;O
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
Aug 11 2010 01:14pm
Quote (Zeratull @ 11 Aug 2010 21:07)
Ładnie lecisz misiek ;O


y, tylko same fdfy i n ma z kim :P
piotruś full pmbox
Member
Posts: 11,890
Joined: Jun 4 2005
Gold: 11,122.16
Aug 12 2010 05:00am
Siemka

Need Help

Za ile to sprzedać :

Mystical diamond axe
Level Req: 40
Damage: 122 to 146

+78% Enhanced Effect
+7 Dexterity
+1% Damage Return

This post was edited by Lord_Jox on Aug 12 2010 05:00am
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 12 2010 05:21am
Quote (Lord_Jox @ Aug 12 2010 01:00pm)
Siemka

Need Help

Za ile to sprzedać :

Mystical diamond axe
Level Req: 40
Damage: 122 to 146

+78% Enhanced Effect
+7 Dexterity
+1% Damage Return


w mp duzo podobnych :) Lepiej tam sprawdz, bo low ee to baardzo malo warte. Jednak za 20-40 moze zejdzie
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev19091929394823Next
Closed New Topic