d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev189909192931218Next
Closed New Topic
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Feb 13 2010 11:23pm
pierwszy ofc :)

i witamy krzema :banana: :banana: :banana:

Quote (gokuu78 @ 14 Feb 2010 00:36)
dzisiaj tak jutro Wro ;)


kiepsko wam to organizuja jak musicie sie przez cala polske w jeden dzien przebic
imo po poznaniu powinna byc wawa a potem ewentualnie wroclaw ;)
i np tez nie kumam dlaczego w warszawie zawsze w srodku tygodnia :(

This post was edited by Rogal on Feb 13 2010 11:48pm
Member
Posts: 21,856
Joined: Oct 19 2008
Gold: 271.09
Feb 14 2010 02:04am
witajcie, jak samopoczucie z rana? ;)

u mnie lipnie o 3 w nocy wróciłem do chaty pijany jak bomba i musiałem wstać o 4 ^^ ledwo żyje :D
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Feb 14 2010 02:55am
2-gi ;)

niom nie wiem czemu Wawa w srodku tygodnia jest
Member
Posts: 21,856
Joined: Oct 19 2008
Gold: 271.09
Feb 14 2010 02:59am
Quote (gokuu78 @ Feb 14 2010 09:55am)
2-gi ;)

niom nie wiem czemu Wawa w srodku tygodnia jest


a w co wy gracie bo nie obczajam? :D
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,047.24
Feb 14 2010 03:05am
podloga ;)
DW rosnie ! :D :D
milo byc znow wsrod swoich <3
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Feb 14 2010 03:07am
podłoga:( witamy w gildi:)
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,047.24
Feb 14 2010 03:14am
chwilowo odchodze, bo chcialem dolaczyc w walentynki, a zapisalo mi jako 13feb :(
takze do zobaczenia za pare godzinek :D
Member
Posts: 21,856
Joined: Oct 19 2008
Gold: 271.09
Feb 14 2010 03:23am
Quote (krz3m!n @ Feb 14 2010 10:14am)
chwilowo odchodze, bo chcialem dolaczyc w walentynki, a zapisalo mi jako 13feb :(
takze do zobaczenia za pare godzinek :D


będzie nam ciebie brakować :D
Member
Posts: 11,922
Joined: Apr 8 2007
Gold: 406.99
Feb 14 2010 03:50am
Witam w gulidzie w ten piekny i sloneczny dzien ;D

This post was edited by AGS on Feb 14 2010 04:07am
Member
Posts: 21,856
Joined: Oct 19 2008
Gold: 271.09
Feb 14 2010 04:20am
Quote (AGS @ Feb 14 2010 10:50am)
Witam w gulidzie w ten piekny i sloneczny dzien ;D


witam witam pana prezesa :D

btw. ile bierzesz za cl rush nld jak bym dał z 5 charów?? :)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev189909192931218Next
Closed New Topic