QUOTE=BigBicho,Mon, 17 Aug 2009, 01:31]Bylem w kinie tydzien temu i strasznie tam zimno przez klime bylo i zmarzłem okrutnie

I tak sie mecze teraz z ta choroba :/[/QUOTE]
No i huj już wiadomo

.
Radiego przewiało w pociągu i też tak ma :/
Powrotu do zdrowia życzy zespół CLIVER ehehehhehe
This post was edited by q^p on Aug 16 2009 05:46pm