d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Detox Guild Chat ~~~
Prev18990919293748Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Aug 16 2009 03:45pm
Quote (BigBicho @ Sun, 16 Aug 2009, 23:40)
Hejka Radek :D



Hi Uki :hello:


Jak tam zdrówko prosze ja ciebie? ^_^ :P .
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Aug 16 2009 03:54pm
Quote (q^p @ Sun, 16 Aug 2009, 23:45)
Jak tam zdrówko prosze ja ciebie? ^_^ :P .


Powiem Ci tak szczerze ze srednio na jeza jeszcze :/ Nie wiem o co tu kaman :(
Member
Posts: 3,625
Joined: Apr 24 2006
Gold: 23.75
Aug 16 2009 04:01pm
2 Members: Qlet, BigBicho

:hello:
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Aug 16 2009 04:02pm
Quote (Qlet @ Mon, 17 Aug 2009, 00:01)
2 Members: Qlet, BigBicho

:hello:


:hello: Endriu , jak tam wypoczynek ?? :D
Member
Posts: 3,625
Joined: Apr 24 2006
Gold: 23.75
Aug 16 2009 04:04pm
Quote (BigBicho @ Sun, Aug 16 2009, 11:02pm)
:hello: Endriu , jak tam wypoczynek ?? :D


aaa dziękuje, prawie fajnie! :D
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Aug 16 2009 04:11pm
:hello: :) .

Pabluś a może ty jakoś sie zatrułeś? Co ty tam wpierniczałeś ostatnio :P .
Może jakis zaraz :wacko: huj wie
Member
Posts: 3,625
Joined: Apr 24 2006
Gold: 23.75
Aug 16 2009 04:18pm
Quote (q^p @ Sun, Aug 16 2009, 11:11pm)
:hello: :) .

Pabluś a może ty jakoś sie zatrułeś? Co ty tam wpierniczałeś ostatnio :P .
Może jakis zaraz :wacko: huj wie


wpierniczał pierniki :cry:
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Aug 16 2009 05:16pm
Quote (Qlet @ Mon, 17 Aug 2009, 00:18)
wpierniczał pierniki :cry:


Jak to podruby tych prawdziwych, toruńskich to :cry: :( .
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Aug 16 2009 05:31pm
Quote (q^p @ Mon, 17 Aug 2009, 01:16)
Jak to podruby tych prawdziwych, toruńskich to :cry: :( .


Bylem w kinie tydzien temu i strasznie tam zimno przez klime bylo i zmarzłem okrutnie :( I tak sie mecze teraz z ta choroba :/
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Aug 16 2009 05:44pm
QUOTE=BigBicho,Mon, 17 Aug 2009, 01:31]Bylem w kinie tydzien temu i strasznie tam zimno przez klime bylo i zmarzłem okrutnie :( I tak sie mecze teraz z ta choroba :/[/QUOTE]

No i huj już wiadomo :( :hug: .
Radiego przewiało w pociągu i też tak ma :/


Powrotu do zdrowia życzy zespół CLIVER ehehehhehe



This post was edited by q^p on Aug 16 2009 05:46pm
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev18990919293748Next
Add Reply New Topic