jeszcze w prawach ucznia na tydzien zostalem zawieszony, za nie wykonanie prezentacji na wychowawczej, bo pojechalem z inna klasa na wyklady z chemii t.t gdzie tu sprawiedliwosc?
w weekend tez nie pogram cuz w sobote o 5 rano jade do berlina na tropikalna wyspe

i wracam w niedziele, wiec narazie w lsa malo bede gral sry Panowie :< i gl!