Quote (drewas @ Sat, 21 Mar 2009, 19:02)
i see, ale myślę, że powinieneś sobie darowac wszelakie ironiczne komentarze nt mojej osoby, nie szukam konfliktów, więc proponuje zamknąc temat 'fotek'
O co Ci chodzi?
Napisałem fajna fotka w profilu, a Ty mi kazanie prawisz -.-