Quote (DeSSq @ Thu, May 8 2008, 08:14pm)
Spokojnie chłopaki, reset jeszcze za dłuuuugi czas! Slaszujcie i zdobywajcie punkty. Good luck

ok

hehe
btw. loool cos ty za gildie wybral ... miales dolaczyc do nas ....
Quote (thc_sokol @ Thu, May 8 2008, 08:26pm)
ty same
vouch
This post was edited by Rdk on May 8 2008 03:06pm