d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Polska ~~~ Ls Chat > Only For Members
Prev18910111262Next
Add Reply New Topic
Banned
Posts: 7,251
Joined: Jul 21 2007
Gold: Locked
Warn: 40%
May 8 2008 01:42pm
Quote (thc_sokol @ Thu, May 8 2008, 06:26pm)
ty same


Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 8 2008 03:06pm
Quote (DeSSq @ Thu, May 8 2008, 08:14pm)
Spokojnie chłopaki, reset jeszcze za dłuuuugi czas! Slaszujcie i zdobywajcie punkty. Good luck wink.gif


ok smile.gif hehe biggrin.gif
btw. loool cos ty za gildie wybral ... miales dolaczyc do nas ....

Quote (thc_sokol @ Thu, May 8 2008, 08:26pm)
ty same


vouch

This post was edited by Rdk on May 8 2008 03:06pm
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
May 9 2008 02:11am
Quote (Rdk @ Thu, May 8 2008, 09:06pm)
vouch


eheh jedziesz mq dzisiaj bedzie i 2pkty wink.gif
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 9 2008 05:22am
no 69 lvl mam czyli za jakies 3 gora godziny bedzie mq ale z mojej strony bedzie tylko +1 imo mozecie mi zyczyc szczescia ktorego nigdy w zyciu nie mam ani do fg ani do niczego sad.gif
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
May 9 2008 06:34am
Quote (Rdk @ Fri, May 9 2008, 11:22am)
no 69 lvl mam czyli za jakies 3 gora godziny bedzie mq ale z mojej strony bedzie tylko +1 imo mozecie mi zyczyc szczescia ktorego nigdy w zyciu nie mam ani do fg ani do niczego sad.gif


gl g s b wink.gif
Banned
Posts: 7,251
Joined: Jul 21 2007
Gold: Locked
Warn: 40%
May 9 2008 06:47am
Quote (Rdk @ Fri, May 9 2008, 11:22am)
no 69 lvl mam czyli za jakies 3 gora godziny bedzie mq ale z mojej strony bedzie tylko +1 imo mozecie mi zyczyc szczescia ktorego nigdy w zyciu nie mam ani do fg ani do niczego sad.gif


hehe
GLLL
Banned
Posts: 7,251
Joined: Jul 21 2007
Gold: Locked
Warn: 40%
May 9 2008 07:37am
Moze ktos ma ;p :
* Charm 26+ dex
* Sword Nice Dmg 90+ EE

bo baardzo need wink.gif
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 9 2008 08:00am
ja nie mam sorki smile.gif a i nie piszcie takimi duzymi i tak widac jest przeciez biggrin.gif a tak tylko gorzej to wyglada biggrin.gif

btw. 70 lvl mam smile.gif ku*wa ale niechce mi sie bic dalej ... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
May 9 2008 08:12am
Quote (Rdk @ Fri, May 9 2008, 02:00pm)
ja nie mam sorki smile.gif a i nie piszcie takimi duzymi i tak widac jest przeciez biggrin.gif a tak tylko gorzej to wyglada biggrin.gif

btw. 70 lvl mam smile.gif ku*wa ale niechce mi sie bic dalej ... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


next mq zdazysz czy w next ld
Banned
Posts: 7,251
Joined: Jul 21 2007
Gold: Locked
Warn: 40%
May 9 2008 08:17am
Quote (thc_sokol @ Fri, May 9 2008, 02:12pm)
next mq zdazysz czy w next ld


ja ??
moze zdąze bo pisal przeciesz zi0mek ze jeszcze duzo czasu mamy
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev18910111262Next
Add Reply New Topic