Quote (markov @ Mon, 1 Dec 2008, 20:01)
Witoj Mistrzu, jak sie czujemy
Ostro lecisz

Mistrzu? Chyba troche nie pasuje :/
Czujemy hujowo heh, dwa rodzaje kaca.
Lece musze nadrobić. Szkoda, że nie ma porządnych catacombów i healerów...dlaczego ja melee charem musze wszystkich leczyć?

.
EDIT czy ja zawsze musze umrzeć gdy brakuje mi 1% do następnego lvlu???????????????????
This post was edited by q^p on Dec 1 2008 01:44pm