Quote (q^p @ Fri, 14 Aug 2009, 23:59)
oooooo jak wy sie zaraziliście

pili z tego samego kieliszka?

heheheh czy jakoś wiatropylnie

heheh
Stary ja do teraz jeszcze kaszle i katar mam , tak lekko to nie bylem nadziebiony tylko w chuj chory takze moglem go kaszlnieciem zarazic :/