Quote (Mloteczek @ Feb 12 2010 11:57pm)
Marian jak już coś powie ..... to ja MU rację przyznam !
widzisz jak się pozmieniało ?
i do tego jeszcze oboje drifotwać lubimy

Quote (krz3m!n @ Feb 12 2010 11:59pm)
dzis nie ma Rogala,
czekamy do walentynek

juz odszedłeś z Alco ?!

:wub:
This post was edited by T3dy on Feb 12 2010 05:00pm