Quote (Mloteczek @ 12 Feb 2010 23:28)
jak sie coś "pokazuje" w LS ?
koleś mi krzyknął żebym mu pokazał zbroje jak mam to zrobić ?
otwierasz ekwipunek, wciskasz enter - otwiera sie okno do wpisania tekstu,
nastepnie klikasz na przedmiot w ekwipunku i trzymajac go myszka, przeciagasz do okna tekstowego,
pojawia sie w nim statystyki przedmiotu, wciskasz enter i inni beda wiedzieli jakie masz na sobie wdzianko

mam nadzieje, ze w miare da sie to zrozumiec
