d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Detox Guild Chat ~~~
Prev18485868788748Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Aug 13 2009 09:45am
witam wszystkich pablo jak tam zdrowko lepiej deczko ??
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Aug 13 2009 10:22am
Quote (sg_orzi @ Thu, 13 Aug 2009, 17:45)
witam wszystkich  pablo jak tam zdrowko lepiej deczko ??


Witam także :hello: :hug: :wub: :) heheheh
Co sie z pablem stało?
Jak reszta sie czuje? :D .
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Aug 13 2009 10:47am
rowniez witam ;)

chlopaki z detoxu jestescie zajebisci :wub:

http://forums.d2jsp.org/img.php?i=313166&a=2

kto ma mnie na fl to zobaczy fotki ;)

This post was edited by Mefju on Aug 13 2009 11:08am
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Aug 13 2009 01:08pm
Quote (Mefju @ Thu, Aug 13 2009, 04:47pm)
rowniez witam ;)

chlopaki z detoxu jestescie zajebisci :wub:

http://forums.d2jsp.org/img.php?i=313166&a=2

kto ma mnie na fl to zobaczy fotki ;)


nooo szkoda tylko że Pablo sie rozchorował :( ogólnie fajna imprezka była, ja cały dzień na kacu jezdziłem :D
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Aug 13 2009 01:48pm
Quote (Thegri @ Thu, 13 Aug 2009, 20:08)
nooo szkoda tylko że Pablo sie rozchorował :( ogólnie fajna imprezka była, ja cały dzień na kacu jezdziłem :D


e tam mi tam juz dawno przeszedl kac :P
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Aug 13 2009 02:43pm
Quote (sg_orzi @ Thu, Aug 13 2009, 07:48pm)
e tam mi tam juz dawno przeszedl kac :P


no ja cały dzień na poteznej zwale :D ale juz kawke pije i slashuje :)
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Aug 13 2009 02:44pm
Quote (Thegri @ Thu, 13 Aug 2009, 21:43)
no ja cały dzień na poteznej zwale :D ale juz kawke pije i slashuje :)


oj dzialo sie ;)
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Aug 13 2009 03:11pm
Quote (q^p @ Thu, 13 Aug 2009, 18:22)
Witam także :hello: :hug: :wub: :) heheheh
Co sie z pablem stało?
Jak reszta sie czuje? :D .


Sie rozchorowałem w sierpniu ^^ Dasz wiare?? LOL

Quote (sg_orzi @ Thu, 13 Aug 2009, 17:45)
witam wszystkich  pablo jak tam zdrowko lepiej deczko ??


No letko lepiej ale i tak nie za dobrze :/
Member
Posts: 18,541
Joined: May 20 2007
Gold: 39,685.00
Aug 13 2009 04:17pm
Just short:
At sunday i will start to play LS again you see that i am not often online this week!! cause have much to do in my RL... but will end saturday night ^^
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Aug 13 2009 04:20pm
Quote (MysticalFrame @ Fri, 14 Aug 2009, 00:17)
Just short:
At sunday i will start to play LS again you see that i am not often online this week!! cause have much to do in my RL... but will end saturday night ^^


No worries Oli ;) If you got time then play and visit us if not ofc RL is more important :) So no worries

This post was edited by BigBicho on Aug 13 2009 04:21pm
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev18485868788748Next
Add Reply New Topic