Quote (q^p @ Thu, 13 Aug 2009, 18:22)
Witam także

heheheh
Co sie z pablem stało?
Jak reszta sie czuje?

.
Sie rozchorowałem w sierpniu ^^ Dasz wiare?? LOL
Quote (sg_orzi @ Thu, 13 Aug 2009, 17:45)
witam wszystkich pablo jak tam zdrowko lepiej deczko ??
No letko lepiej ale i tak nie za dobrze :/