d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev184858687882396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Nov 29 2008 02:37am
Quote (thorgal999 @ Sat, Nov 29 2008, 08:58am)
GRATULACJE LENY smile.gif


=]
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 29 2008 03:17am
Hah, ale masz szczescie biggrin.gif
Gratuluje m8 !
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 29 2008 03:53am
ty, nareszcie 2 passy pod rzad, po 5 failach ^^
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Nov 29 2008 04:27am
odbijasz sie;-)biggrin.gif
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 29 2008 05:00am
dobra wbilem 11 palkiem i juz mi sie nie chce
wystarczajacy nolife mialem wczoraj tongue.gif
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 29 2008 09:30am
jaaaaa ide na 18-stke za niedlugo ;d;d;d;d Wkońcu jakaś ciekawa sobota biggrin.gif
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 29 2008 09:37am
Quote (Sinek @ Sat, 29 Nov 2008, 16:30)
jaaaaa ide na 18-stke za niedlugo ;d;d;d;d Wkońcu jakaś ciekawa sobota biggrin.gif


a ja na lyzwy ^^
tylko ze mnie noga dalej boli sad.gif
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 29 2008 09:40am
Quote (Leny @ Sat, 29 Nov 2008, 16:37)
a ja na lyzwy ^^
tylko ze mnie noga dalej boli sad.gif


Co Ty tak czesto na te łyżwy chodzisz?? biggrin.gif Przecież to nudne jest -.-

This post was edited by Sinek on Nov 29 2008 09:41am
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 29 2008 09:49am
Quote (Sinek @ Sat, 29 Nov 2008, 16:40)
Co Ty tak czesto na te łyżwy chodzisz?? biggrin.gif Przecież to nudne jest -.-


glownie po to zeby z m8s gdzies wyjsc, w pilke teraz nie bardzo, do centrum zadnego nam sie nie chce bo nuda, a lyzwy nam sie podobaja tongue.gif
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 29 2008 09:58am
Quote (Leny @ Sat, 29 Nov 2008, 16:49)
glownie po to zeby z m8s gdzies wyjsc, w pilke teraz nie bardzo, do centrum zadnego nam sie nie chce bo nuda, a  lyzwy nam sie podobaja tongue.gif


Ja mam jakieś 200 metrów od domu basen kryty, obok jest kręgielnia i Łyżwiarnia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev184858687882396Next
Closed New Topic