d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev183848586872396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 28 2008 03:28pm
Quote (Leny @ Fri, 28 Nov 2008, 22:25)
no, zaraz mq, przez caly climb mialem przeczucie ze 100% pass a teraz mam przeczucie ze 100% fail biggrin.gif


100% pass m8
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 28 2008 03:30pm
Quote (Mefju @ Fri, 28 Nov 2008, 22:28)
100% pass m8


VOUCH ! Gl ;]
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 28 2008 03:34pm
i tak bedzie fail, przynajmniej +1
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 28 2008 03:38pm
Quote (Leny @ Fri, 28 Nov 2008, 22:34)
i tak bedzie fail, przynajmniej +1


Jak sie bedziesz tak nastawial ze bedzie fail to napewno bedzie fail smile.gif

Musisz zrobic tak jak kolega... Byc dobrej mysli, odpalic sobie nagrywanie zeby pokazac jak to sie robi i wtedy sie uda biggrin.gif
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 28 2008 03:42pm
Quote (Sinek @ Fri, 28 Nov 2008, 22:38)
Jak sie bedziesz tak nastawial ze bedzie fail to napewno bedzie fail smile.gif

Musisz zrobic tak jak kolega... Byc dobrej mysli, odpalic sobie nagrywanie zeby pokazac jak to sie robi i wtedy sie uda biggrin.gif


moge conajwyzej screeny robic co 3 sec jak bede robil tongue.gif
a wiec nagram mojego fejla
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 28 2008 03:55pm
Leny 22:53:51
mysle nad kombinacja
Radziu 22:54:01
231
Leny 22:54:20
pass biggrin.gif
Leny 22:54:28
:*
Radziu 22:54:33
<sex>
Radziu 22:54:39
jestem boski?
Leny 22:54:50
y


gratz Leny nowy pala bier.gif

This post was edited by Mefju on Nov 28 2008 03:55pm
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 28 2008 03:56pm
Quote (Mefju @ Fri, 28 Nov 2008, 22:55)
Leny 22:53:51
mysle nad kombinacja
Radziu 22:54:01
231
Leny 22:54:20
pass biggrin.gif
Leny 22:54:28
:*
Radziu 22:54:33
<sex>
Radziu 22:54:39
jestem boski?
Leny 22:54:50
y


wub.gif

o to chodzilo, lepiej byc pesymista i sie cieszyc potem niz byc optymista i sie martwic tongue.gif
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 28 2008 04:02pm
Quote (Leny @ Fri, 28 Nov 2008, 22:56)
wub.gif

o to chodzilo, lepiej byc pesymista i sie cieszyc potem niz byc optymista i sie martwic tongue.gif


GRATULACJE :*:*
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 28 2008 04:06pm
Quote (Sinek @ Fri, 28 Nov 2008, 23:02)
GRATULACJE :*:*


opijamy bier.gif
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Nov 29 2008 12:58am
GRATULACJE LENY smile.gif
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev183848586872396Next
Closed New Topic