Quote (Leny @ Fri, 28 Nov 2008, 22:34)
i tak bedzie fail, przynajmniej +1
Jak sie bedziesz tak nastawial ze bedzie fail to napewno bedzie fail

Musisz zrobic tak jak kolega... Byc dobrej mysli, odpalic sobie nagrywanie zeby pokazac jak to sie robi i wtedy sie uda