Quote (Zeratull @ Tue, Aug 11 2009, 01:01am)
jeśli zaliczam się do ktosiów to ja jestem

Ładnie lecicie z tymi gp

jak najbardziej się zaliczasz

choć miałem na myśli Detox'ów

aczkolwiek Revolciaki zawsze mile widziani
a punkciki jakoś sie tam powolutku ciuła..
