d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev181828384852396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 27 2008 04:17pm
Quote (Sinek @ Thu, 27 Nov 2008, 23:08)
Fajter jest nudny i ma low dmg tongue.gif  (a przynajmniej nie stać mnie na good itemki dla niego -.-)

EDIT: Siódmy ded xD


uwazaj jak grasz ;] tracisz tylko profesje...
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 27 2008 04:19pm
Quote (Mefju @ Thu, 27 Nov 2008, 23:17)
uwazaj jak grasz ;] tracisz tylko profesje...


O_o Niewiedzialem ;<
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 27 2008 07:34pm
chklopyaki sytuacja jest dobra anwet powiedzialnbym ze bardsz doirba idziemy w gore pomimo failow radosla wa hehhehe noooo radoslaw na soltysa
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 28 2008 07:27am
Quote (q^p @ Fri, 28 Nov 2008, 02:34)
chklopyaki sytuacja jest dobra anwet powiedzialnbym ze bardsz doirba idziemy w gore pomimo failow radosla wa hehhehe noooo  radoslaw na soltysa


kuss.gif wurf.gif hug.gif

-
Ukasz sobie zrobi najprawdopodobniej przerwe, wiec nie pytac czemu go nie ma hug.gif
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Nov 28 2008 07:45am
Quote (markov @ Fri, 28 Nov 2008, 14:27)
kuss.gif  wurf.gif  hug.gif

-
Ukasz sobie zrobi najprawdopodobniej przerwe, wiec nie pytac czemu go nie ma hug.gif


ok

a czemu nie ma Ukasza ??
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 28 2008 08:54am
Quote (q^p @ Fri, 28 Nov 2008, 02:34)
chklopyaki sytuacja jest dobra anwet powiedzialnbym ze bardsz doirba idziemy w gore pomimo failow radosla wa hehhehe noooo radoslaw na soltysa

Quote (thorgal999 @ Fri, 28 Nov 2008, 14:45)
ok

a czemu nie ma Ukasza ??


uczy sie trafiac w klawisze tongue.gif
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 28 2008 08:59am
Quote (thorgal999 @ Fri, 28 Nov 2008, 14:45)
ok

a czemu nie ma Ukasza ??


Musi odpoczac, z reszta ma cos do zalatwienia irl.

Gratuluje MQ Andrzej bier.gif
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 28 2008 09:54am
gra ktos w czolgi?
www.czolgi.wyspagier.pl
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 28 2008 10:01am
siemka biggrin.gif

@ Ukasz heart.gif

ogolnie pogralbym, ale za 2-3 h bo na silke + box ide :<
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Nov 28 2008 10:40am
Jak mi ktos wyjasni co to sa te czolgi to z checia zagram ;]

Znacie cos lepszego do srebra nic cola ?
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev181828384852396Next
Closed New Topic