Quote (Marco156 @ 12 Feb 2010 15:41)
btw kolejne pytanko do lsowych maniakow
co lepsze dla baboona
miech czy aksior
i jaki typ pancerza
iczy oplaca sie brac z tym jubilance cokolwiek
jubilance daje exp/sec,
na to nikt nie zwraca uwagi przy wyborze itemkow

a co do broni dla barba to zalezy,
jezeli masz build pure str, to lepsze axe'y,
jezeli cos z dexem to miecze, bo daja lepsze cryty

osobiscie u barba wolalbym toporek/palke, sa tansze i maja lepszy avg dmg
