d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev180818283841218Next
Closed New Topic
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Feb 12 2010 08:19am
mi po ostatnim formacie nie chce się szukać płyt do zainstalowania :) grałem eu,sc,ld. ale chyba musze poszukać bo postać mi padnie i stracę z 150 fg
Member
Posts: 9,990
Joined: Jul 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 12 2010 08:20am
Quote (Rogal @ Feb 12 2010 03:15pm)
kiedys caly GoD gral w d2
teraz juz malo nas grajacych w d2 chyba :)


każdy z tu obecnych chyba kiedyś w d2 grał :P
Member
Posts: 21,856
Joined: Oct 19 2008
Gold: 271.09
Feb 12 2010 08:25am
Quote (Rogal @ Feb 12 2010 03:15pm)
kiedys caly GoD gral w d2
teraz juz malo nas grajacych w d2 chyba :)


grająca część z god jest w gildi slayers tak mi sie wydaje ;)

są jakies ogólo klanowe zasady grania dueli (aktualne) ?? pcl to chyba już udał ;/
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Feb 12 2010 08:32am
a ma ktoś cd keya do pożyczenia na dosłownie 2 godziny? sprzedam itemy i oddaje. Nie chce stracić itemków a moje płytki gdzieś zginęły, a instalator na komputerze mam (pobrany z battle.net).
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,037.74
Feb 12 2010 08:36am
Quote (opes @ 12 Feb 2010 15:25)
grająca część z god jest w gildi slayers tak mi sie wydaje ;)

są jakies ogólo klanowe zasady grania dueli (aktualne) ?? pcl to chyba już udał ;/


zasady pcl nadal obowiazuja ;)
i w slayers z GoD jest chyba tylko Idek
Member
Posts: 3,982
Joined: Jul 12 2005
Gold: 294.47
Feb 12 2010 08:39am
Quote (Matt1910Widzew @ Feb 12 2010 04:19pm)
mi po ostatnim formacie nie chce się szukać płyt do zainstalowania :) grałem eu,sc,ld. ale chyba musze poszukać bo postać mi padnie i stracę z 150 fg


charow z itemkami jzu nie stracisz jak wygasna poprostu jak wejdziesz to odswierzasz i tyle
jedynie jak ci blizz konto zbanuje albo sam chara skasujesz to tylko tak mozesz stracic
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Feb 12 2010 08:40am
Quote (Marco156 @ 12 Feb 2010 15:39)
charow z itemkami jzu nie stracisz jak wygasna poprostu jak wejdziesz to odswierzasz i tyle
jedynie jak ci blizz konto zbanuje albo sam chara skasujesz to tylko tak mozesz stracic


w tej chwili jeżeli ktoś będzie chciał zrobić postać o takiej nazwie to tracę wszystko :(
Member
Posts: 3,982
Joined: Jul 12 2005
Gold: 294.47
Feb 12 2010 08:41am
btw kolejne pytanko do lsowych maniakow

co lepsze dla baboona
miech czy aksior
i jaki typ pancerza


iczy oplaca sie brac z tym jubilance cokolwiek
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Feb 12 2010 08:45am
Quote (Marco156 @ 12 Feb 2010 15:41)
btw kolejne pytanko do lsowych maniakow

co lepsze dla baboona
miech czy aksior
i jaki typ pancerza


iczy oplaca sie brac z tym jubilance cokolwiek


ja walcze tylko palkami
i kupilem sprzet ze na kazdy lvl mam cos z ee :)
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,037.74
Feb 12 2010 08:50am
Quote (Marco156 @ 12 Feb 2010 15:41)
btw kolejne pytanko do lsowych maniakow

co lepsze dla baboona
miech czy aksior
i jaki typ pancerza


iczy oplaca sie brac z tym jubilance cokolwiek


jubilance daje exp/sec,
na to nikt nie zwraca uwagi przy wyborze itemkow ;)

a co do broni dla barba to zalezy,
jezeli masz build pure str, to lepsze axe'y,
jezeli cos z dexem to miecze, bo daja lepsze cryty ;)
osobiscie u barba wolalbym toporek/palke, sa tansze i maja lepszy avg dmg :)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev180818283841218Next
Closed New Topic