d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev180818283842396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Nov 27 2008 01:29pm
Quote (Mefju @ Thu, 27 Nov 2008, 18:28)
18:28 Boom, the door explodes into a cloud of dust. You have failed the test.
cry3.gif

same first door faile na monku :<


eh Radziu sad.gif

i tak GZ +1 smile.gif i się nie przejmuj Wspieramy się i już smile.gif
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 27 2008 01:42pm
Quote (thorgal999 @ Thu, 27 Nov 2008, 20:29)
eh Radziu sad.gif

i tak GZ +1 smile.gif i się nie przejmuj Wspieramy się i już smile.gif


thumbsup.gif hug.gif
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 27 2008 03:18pm
co tu tak cicho huh.gif?
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 27 2008 03:29pm
Quote (Mefju @ Thu, 27 Nov 2008, 22:18)
co tu tak cicho huh.gif?


Czwartkowy wieczor, na spokojnie najwidoczniej wink.gif
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 27 2008 03:35pm
Quote (Mefju @ Thu, 27 Nov 2008, 22:18)
co tu tak cicho huh.gif?


Ja nie moge znalezc w ogole teamu na 21 lvlu ;< Sam musze ciachac a sie wnerwiam bo co 4 - 5 potworkow many nie mam i musze czekac biggrin.gif
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 27 2008 03:43pm
Quote (q^p @ Thu, 27 Nov 2008, 18:41)
Marunia też się męczył :-/.


to sarkazm byl ^^

Quote (markov @ Thu, 27 Nov 2008, 22:29)
Czwartkowy wieczor, na spokojnie najwidoczniej wink.gif


bo mnie nie bylo tongue.gif

no, teraz ide spac ale jutro dobijam do mq i bedzie +5 biggrin.gif

btw, chetny ktos moze zeby zaczac cos na hc pykac?
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 27 2008 03:43pm
Quote (Leny @ Thu, 27 Nov 2008, 22:43)
btw, chetny ktos moze zeby zaczac cos na hc pykac?


o nie.. to nie na moje nerwy.
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 27 2008 04:02pm
ani na moje biggrin.gif wbilem magowi 22 lvl a padlem juz 6 razy -.-
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 27 2008 04:04pm
Quote (Sinek @ Thu, 27 Nov 2008, 23:02)
ani na moje biggrin.gif wbilem magowi 22 lvl a padlem juz 6 razy -.-


co Cie na tego maga wzielo?
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 27 2008 04:08pm
Quote (markov @ Thu, 27 Nov 2008, 23:04)
co Cie na tego maga wzielo?


Fajter jest nudny i ma low dmg tongue.gif (a przynajmniej nie stać mnie na good itemki dla niego -.-)

EDIT: Siódmy ded xD

This post was edited by Sinek on Nov 27 2008 04:10pm
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev180818283842396Next
Closed New Topic