Quote (q^p @ Thu, 27 Nov 2008, 18:41)
Marunia też się męczył :-/.
to sarkazm byl ^^
Quote (markov @ Thu, 27 Nov 2008, 22:29)
Czwartkowy wieczor, na spokojnie najwidoczniej

bo mnie nie bylo

no, teraz ide spac ale jutro dobijam do mq i bedzie +5

btw, chetny ktos moze zeby zaczac cos na hc pykac?