d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev179808182831218Next
Closed New Topic
Member
Posts: 9,990
Joined: Jul 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 12 2010 06:45am
Quote (opes @ Feb 12 2010 12:51pm)
siemanko wszystkim :)


hi ho ; ]

This post was edited by T3dy on Feb 12 2010 06:45am
Member
Posts: 13,886
Joined: Jul 31 2005
Gold: 0.90
Feb 12 2010 06:47am
Quote (opes @ 12 Feb 2010 12:51)
siemanko wszystkim :)


Witam
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Feb 12 2010 06:53am
Quote (opes @ 12 Feb 2010 12:51)
siemanko wszystkim :)


cześć
Member
Posts: 3,982
Joined: Jul 12 2005
Gold: 294.47
Feb 12 2010 07:25am
pytanie do LSowcow

tak tak zaczolem grac
intryguje mnie ta agrafaka
wchodze na arene i siekam monsterki i co jakis czas pod nimi pojawia sie agrafka z czyferka
co to do czego sluzy i czy moze mi to zaszkodzic ??
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Feb 12 2010 07:38am
Quote (Marco156 @ 12 Feb 2010 14:25)
pytanie do LSowcow

tak tak zaczolem grac
intryguje mnie ta  agrafaka
wchodze na arene i siekam monsterki i co jakis czas pod nimi pojawia sie agrafka z czyferka
co to do czego sluzy i czy moze mi to zaszkodzic ??


to jest lancuch
nim wyzszy numerek tym wiecej expa dostajesz
Member
Posts: 3,982
Joined: Jul 12 2005
Gold: 294.47
Feb 12 2010 07:46am
aaaaa no to fajno
Member
Posts: 21,856
Joined: Oct 19 2008
Gold: 271.09
Feb 12 2010 07:50am
Objectives Completed
Explore the Maze
Hack the Horde

ma to jakiś wpływ na postać?
powinienem być dumny że to zaliczyłem?? :P

ja osobiście wolał bym range związaną z d2, ls tylko tak jako ciekawostka i odskocznia od d2 ;)

btw/ sprzedaje joole nld jak ktoś potrzebuje to dla dw będzie niższa cena ofc ;)

This post was edited by opes on Feb 12 2010 07:50am
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Feb 12 2010 07:55am
Quote (opes @ 12 Feb 2010 14:50)
Objectives Completed
Explore the Maze
Hack the Horde

ma to jakiś wpływ na postać?
powinienem być dumny że to zaliczyłem?? :P

ja osobiście wolał bym range związaną z d2, ls tylko tak jako ciekawostka i odskocznia od d2 ;)

btw/ sprzedaje joole nld jak ktoś potrzebuje to dla dw będzie niższa cena ofc ;)


tak, za każdy quest dostajesz jakieś atrybuty. http://ladderslasher.d2jsp.org/index.php?g=18
Member
Posts: 21,856
Joined: Oct 19 2008
Gold: 271.09
Feb 12 2010 08:05am
Quote (Matt1910Widzew @ Feb 12 2010 02:55pm)
tak, za każdy quest dostajesz jakieś atrybuty. http://ladderslasher.d2jsp.org/index.php?g=18


ale bajer :D

te qesty są przydzielane losowo w catacoumbach nie?? :)

czy mamy wpływ że np. teraz robie q który dam mi 100życia ? :)

Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Feb 12 2010 08:15am
kiedys caly GoD gral w d2
teraz juz malo nas grajacych w d2 chyba :)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev179808182831218Next
Closed New Topic