Quote (Lewy @ Nov 27 2009 12:40pm)
masz jakies szrajny ? moglbys mi podeslac ?
nie bardzo ... bo pozwelowaniu wrzucam do shrine dla rzycia/many i to jest i tak malo i siedze i czekam na regen ...
zreszta jak ? przeciesz chyba nie tak ze wrzuce do mp za 1fg ... ?
bo jak tak to mam pare crapsow w mp za 1fg
