Quote (Marco156 @ 12 Feb 2010 13:27)
elo elo
ponawiam temat rang
siwrzaki dostaja range "Pragnienie"
po 3 miechach Zostaja "Sprite"
ofc mozna dodac elotarna range "fanta bambucza"
co do tego LSa całego
LS Helper LS Novice LS Medium LS Advanced LS Proffesional LS Master LS Grandmaster
to bym tozostawil tak jak proponowal AGS (sry nie pamietam imienia) i jedynie poskracal do
LSH LSN LSM LSA LSPor LS Master LS Grand
i stotować te tagi w polaczeniu z nazwa rangi
np przyjmujemy jakiegos leszcza i gra on sobie w LSano to jemu przysługuje
Pragnienie LSN
taki amm koncept no coz namnży to troche tagow ale wszyscy beda zalatwieni
no tak ale te rangi kosztuja

dlatego jak zrobie gradacje dla lsowcow to troszke fg za to wyjdzie

a sami widzicie ze jeszcze nas malo grajacych
chyba ze piszesz sie na sponsora to wtedy no problem a i dodam cie do charteru jako fundatora
