d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev178798081821218Next
Closed New Topic
Member
Posts: 9,990
Joined: Jul 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 12 2010 05:08am
Quote (n4xp @ Feb 12 2010 10:20am)
Witam , ide właśnie odgarniać snieg, ktoś chętny do pomocy ?


ja za chwile rowniez ; |
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Feb 12 2010 05:34am
za ciecia robic nie bede :P
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,037.74
Feb 12 2010 05:37am
witam ;)
u mnie juz ktos ukradl sniezek i nie ma problemu z wychodzeniem :P
Member
Posts: 9,990
Joined: Jul 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 12 2010 05:37am
odśnieżanie jest w miare przyjemna robota Rogalu ; ]

This post was edited by T3dy on Feb 12 2010 05:37am
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Feb 12 2010 05:46am
Quote (T3dy @ 12 Feb 2010 12:37)
odśnieżanie jest w miare przyjemna robota Rogalu ; ]


wole lepic manki :P

i witamy nowego membersa :)

This post was edited by Rogal on Feb 12 2010 05:47am
Member
Posts: 21,856
Joined: Oct 19 2008
Gold: 271.09
Feb 12 2010 05:51am
siemanko wszystkim :)

Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2010 06:19am
witam wszystkich :P

kilka dni mnie nie było i widzę że u was małe zmiany się porobiły :P gratuluje nowych rekrutów :P
Member
Posts: 3,982
Joined: Jul 12 2005
Gold: 294.47
Feb 12 2010 06:27am
elo elo
ponawiam temat rang

siwrzaki dostaja range "Pragnienie"
po 3 miechach Zostaja "Sprite"
ofc mozna dodac elotarna range "fanta bambucza"

co do tego LSa całego
LS Helper LS Novice LS Medium LS Advanced LS Proffesional LS Master LS Grandmaster
to bym tozostawil tak jak proponowal AGS (sry nie pamietam imienia) i jedynie poskracal do
LSH LSN LSM LSA LSPor LS Master LS Grand
i stotować te tagi w polaczeniu z nazwa rangi
np przyjmujemy jakiegos leszcza i gra on sobie w LSano to jemu przysługuje
Pragnienie LSN

taki amm koncept no coz namnży to troche tagow ale wszyscy beda zalatwieni
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Feb 12 2010 06:30am
Quote (Marco156 @ 12 Feb 2010 13:27)
elo elo
ponawiam temat rang

siwrzaki dostaja range "Pragnienie"
po 3 miechach Zostaja "Sprite"
ofc mozna dodac elotarna range "fanta bambucza"

co do tego LSa całego
LS Helper LS Novice LS Medium LS Advanced LS Proffesional LS Master LS Grandmaster
to bym tozostawil tak jak proponowal AGS (sry nie pamietam imienia) i jedynie poskracal do
LSH LSN LSM LSA LSPor LS Master LS Grand
i stotować te tagi w polaczeniu z nazwa rangi
np przyjmujemy jakiegos leszcza i gra on sobie w LSano to jemu przysługuje
Pragnienie LSN

taki amm koncept no coz namnży to troche tagow ale wszyscy beda zalatwieni


no tak ale te rangi kosztuja ;)
dlatego jak zrobie gradacje dla lsowcow to troszke fg za to wyjdzie ;)
a sami widzicie ze jeszcze nas malo grajacych
chyba ze piszesz sie na sponsora to wtedy no problem a i dodam cie do charteru jako fundatora :P
Member
Posts: 11,922
Joined: Apr 8 2007
Gold: 406.99
Feb 12 2010 06:36am
Quote (opes @ 12 Feb 2010 12:51)
siemanko wszystkim :)

Siemka, witam w wodzie ;p;p
Quote (Marco156 @ 12 Feb 2010 13:27)

siwrzaki dostaja range "Pragnienie"
po 3 miechach Zostaja "Sprite"
ofc mozna dodac elotarna range "fanta bambucza"

a po randze sprite powinno byc: wine, old wine ^^
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev178798081821218Next
Closed New Topic