Quote (gokuu78 @ Feb 11 2010 10:58pm)
branoc

dobranoc i chyba nawet 'ostatni' dzisiaj jestem !

Quote (krz3m!n @ Feb 11 2010 10:57pm)
nieee, jutro wolne, wiec bedzie znacznie lepiej

w sumie to juz jest, mala terapia na gg z maniurem i powrocilem do zycia!

This post was edited by T3dy on Feb 11 2010 04:59pm