d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev1777879808182Next
Closed New Topic
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Apr 3 2009 05:48am
Quote (eQ_1 @ Fri, 3 Apr 2009, 12:38)
n mam

ale mam za to problem z avatarem :<


ta bo wyjebalem cala zawartosc serwera przed powrotem do domu i zapomnialem wrzucic spowrotem >.< w niedziele wróci do normy wszystko >.<
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Apr 4 2009 03:41am
bump
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Apr 4 2009 05:18am
Jeszcze tylko 10 postów i będe miał 10k! :D
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Apr 4 2009 01:29pm
Witam :hello: ...żyje ktoś?

This post was edited by q^p on Apr 4 2009 01:30pm
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Apr 4 2009 02:44pm
Quote (eQ_1 @ Sat, 4 Apr 2009, 13:18)
Jeszcze tylko 10 postów i będe miał 10k! :D


Gratulacje

Quote (q^p @ Sat, 4 Apr 2009, 21:29)
Witam :hello: ...żyje ktoś?


Takze witam :)
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Apr 5 2009 10:39am
Quote (Daniek92 @ Sat, 4 Apr 2009, 21:44)
Gratulacje



Takze witam :)


Zawiewa nudą >.<
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Apr 5 2009 11:02am
Quote (Onesteptodie @ Sun, 5 Apr 2009, 18:39)
Zawiewa nudą >.<


Jakiś konkurs z wygraną w postaci FG byś zrobił... :) .
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Apr 5 2009 12:58pm
Quote (q^p @ Sun, 5 Apr 2009, 18:02)
Jakiś konkurs z wygraną w postaci FG byś zrobił... :) .


Ja tą gildie zrobiłem, żeby mi sie gp zapisywały na moje konto >.< +1 sobie u was ponabijam xD
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Apr 5 2009 02:28pm
yeeee działa mi avatar :X
stęskniłem się za nim :(
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Apr 5 2009 10:55pm
Quote (Onesteptodie @ Fri, 3 Apr 2009, 13:08)
Ale nudą powiewa >.<

Niebawem zamierzam zmienić profil gildii na international >.< tj będziemy szprechać po angielsku na chacie i troche zagranicznych ludzików chce przyjąć >.< Czy ktoś oprócz Swartorka (:wub:) ma problemy z angielskim ?


maj inglisz skill is weri gud
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1777879808182Next
Closed New Topic