Quote (thorgal999 @ Thu, 27 Nov 2008, 13:35)
nie mnie oceniać co zrobiłeś albo czego nie zrobiłeś ale uważam że chwalenie sie takimi rzeczami nie jest cool, trendy i już na pewno nie wpływa na wielkość erekcji.
imo nie ma się czym chwalić
Ja się nie chwale

I Tu nie ma sie czym chwalić! Miałem stawić się na sprawie za kuzyna w charakterze świadka. Mieszkam w Żarach sprawa była w Zielonej Górze, nie miałem kasy żeby pojechać ;/ Wiedziałem że czeka mnie kara, ale nie że aż taka ;s
Quote (markov @ Thu, 27 Nov 2008, 14:44)
Bywa, trzeba bylo sie wstawic.
vouch ;<