przesadzacie ja widze efekty na polsce

a jesli chodzi o rangi to w tej chwili potrzebuje 3:
dla nowych membersow (obecnie freshman)
dla starych membersow - staz powyzej 3 miesiace (ofc wiem ze nie ma jeszcze takich :P)
dla osob ktore zapunktowaly w LSa (obecnie LS Team)
GoD Teamu nie chce ruszac chyba ze uznacie inaczej
no i ofc rangi prywatne pozostana prywatnymi
