d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev1767778798082Next
Closed New Topic
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 31 2009 05:55am
Quote (Onesteptodie @ Tue, 31 Mar 2009, 12:56)
na szczęście ja jestem wolny od długów xD  d-lol.gif


sad.gif
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 31 2009 07:17am
Quote (Swartor @ Tue, 31 Mar 2009, 12:55)
sad.gif


<głasczeswartorka>
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Apr 1 2009 03:16am
ej, jak nie będę grał w LS'a to mam wypierdalać z gildii? czy mogę siedzieć tak po cichu? sad.gif
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2009 05:14am
Quote (eQ_1 @ Wed, 1 Apr 2009, 10:16)
ej, jak nie będę grał w LS'a to mam wypierdalać z gildii? czy mogę siedzieć tak po cichu? sad.gif


Mamy miejsca to sobie siedź >.<
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Apr 1 2009 06:41am
Quote (eQ_1 @ Wed, 1 Apr 2009, 11:16)
ej, jak nie będę grał w LS'a to mam wypierdalać z gildii? czy mogę siedzieć tak po cichu? sad.gif


siedz, masz specjalna range :>
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2009 06:44am
Swartorze trzeba poszukać ludzi do gildii ;/
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Apr 1 2009 07:18am
Quote (Swartor @ Wed, 1 Apr 2009, 14:41)
siedz, masz specjalna range :>


czuje się staro :<
Member
Posts: 2,888
Joined: Sep 7 2006
Gold: 19.15
Apr 2 2009 04:32am
Witam Michała oraz dzielnych slasherow z gildii Edge bier.gif

btw. wczoraj przegladalem youtuba i znalazlem cos takiego:



wink.gif
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Apr 3 2009 05:08am
Ale nudą powiewa >.<

Niebawem zamierzam zmienić profil gildii na international >.< tj będziemy szprechać po angielsku na chacie i troche zagranicznych ludzików chce przyjąć >.< Czy ktoś oprócz Swartorka (:wub:) ma problemy z angielskim ?
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Apr 3 2009 05:38am
Quote (Onesteptodie @ Fri, 3 Apr 2009, 13:08)
Ale nudą powiewa >.<

Niebawem zamierzam zmienić profil gildii na international >.< tj będziemy szprechać po angielsku na chacie i troche zagranicznych ludzików chce przyjąć >.< Czy ktoś oprócz Swartorka (:wub:) ma problemy z angielskim ?


n mam

ale mam za to problem z avatarem :<
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1767778798082Next
Closed New Topic