Quote (Onesteptodie @ Fri, 3 Apr 2009, 13:08)
Ale nudą powiewa >.<
Niebawem zamierzam zmienić profil gildii na international >.< tj będziemy szprechać po angielsku na chacie i troche zagranicznych ludzików chce przyjąć >.< Czy ktoś oprócz Swartorka (:wub:) ma problemy z angielskim ?
n mam
ale mam za to problem z avatarem :<