d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev176777879802396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2008 03:47pm
Quote (markov @ Wed, 26 Nov 2008, 22:45)
Gratuluje Chlopaki! smile.gif
Ukasz, brawo za pass biggrin.gif
Alus, nie przejmuj sie, nie ty sam nie masz szczescia bier.gif


hail.gif teraz pora na mnie!
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 26 2008 05:33pm
Ale fajnie sie gra magiem ;d
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Nov 26 2008 07:08pm
Quote (Sinek @ Thu, 27 Nov 2008, 01:33)
Ale fajnie sie gra magiem ;d


Ano, przez tego barba sie czlowiekowi grac nie chce >.>
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Nov 27 2008 12:55am
Quote (q^p @ Wed, 26 Nov 2008, 20:37)
Zobacz w Guild NoteBox'ie biggrin.gif.


GZ Łukasz smile.gif widzę, że Cię zainspirowałem
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 27 2008 02:10am
Dzięki chłopy biggrin.gif.
A już chciałem od środkowego zacząć wacko.gif.



Radosław no inaczej być nie może thumbsup.gif.




Troche punktów wpadnie, dużo osób ma średni i wysoki lvl smile.gif.

This post was edited by q^p on Nov 27 2008 02:12am
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Nov 27 2008 05:32am
od dzisiaj przez cały weekend raczej nie pogram a jeśli już to bardzo mało.

powodzenia Panowie z MQs smile.gif
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 27 2008 06:08am
Sąd Okręgowy Wydział II Karny w Zielonej Górze zawiadamia, że postanowieniem z dnia 5 listopada 2008 roku za niestawiennictwo w tym dniu do sądu w charakterze świadka, została na Pana nałożona kara pieniężna w kwocie 1.000 złotych.


Olałem se sprawe to mi dojebali konkretnie sad.gif
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Nov 27 2008 06:35am
Quote (Sinek @ Thu, 27 Nov 2008, 13:08)
Sąd Okręgowy Wydział II Karny w Zielonej Górze zawiadamia, że postanowieniem z dnia 5 listopada 2008 roku za niestawiennictwo w tym dniu do sądu w charakterze świadka, została na Pana nałożona kara pieniężna w kwocie 1.000 złotych.


Olałem se sprawe to mi dojebali konkretnie sad.gif


nie mnie oceniać co zrobiłeś albo czego nie zrobiłeś ale uważam że chwalenie sie takimi rzeczami nie jest cool, trendy i już na pewno nie wpływa na wielkość erekcji.

imo nie ma się czym chwalić
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 27 2008 07:03am
Quote (thorgal999 @ Thu, 27 Nov 2008, 13:35)
nie mnie oceniać co zrobiłeś albo czego nie zrobiłeś ale uważam że chwalenie sie takimi rzeczami nie jest cool, trendy i już na pewno nie wpływa na wielkość erekcji.

imo nie ma się czym chwalić


imo on sie nie chwali tylko po prostu informuje

ce btw

hmm n wiem czy grac czy isc spac, od kilku dni spie po 5-6 godzin na dobe i by sie przydalo wreszcie odespac a z 2 strony troche lvla bym wbil :/

This post was edited by Leny on Nov 27 2008 07:04am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 27 2008 07:44am
Quote (Sinek @ Thu, 27 Nov 2008, 13:08)
Sąd Okręgowy Wydział II Karny w Zielonej Górze zawiadamia, że postanowieniem z dnia 5 listopada 2008 roku za niestawiennictwo w tym dniu do sądu w charakterze świadka, została na Pana nałożona kara pieniężna w kwocie 1.000 złotych.


Olałem se sprawe to mi dojebali konkretnie sad.gif


Bywa, trzeba bylo sie wstawic.

Poloz sie Leny, w weekend mozna pograc wink.gif
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev176777879802396Next
Closed New Topic