Quote (malleus @ 31 May 2012 17:51)
i znowu, jak codzień, nieudane próby logowania, to po prostu śmieszne
dobrze ze w pracy siedze
Zakupiłem nowy zasilacz wiec wieczorkiem chetnie cos pogram Jesli beda inni chetnie to zapraszam szczegolnie na lazenie i przechodzenie do dalszych etapow.
This post was edited by thorgal999 on May 31 2012 10:46am